Ova web-stranica koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. OK

1. OTVORENO PRVENSTVO NEREŽIŠĆA

Nerežišća, 09.07.2022. 10:30 - 09.07.2022. 18:00

Stolni tenis
Prijavljeni
Prijava: 20, Igrača: 20, Gradova: 11, Država: 2
Izvještaj natjecanja

Turnir je održan pod pokroviteljstvom općine Nerežišća, a u sklopu manifestacije Kulturno lito u srcu otoka Brača.

Nastupilo je 20 igrača, uključujući i dva iz Francuske.
Organizator je osigurao osvježenje za sve učesnike turnira te pehare i nagrade za najuspješnije.
Pobjednik turnira je Nikola Kašić iz Nerežišća, tako da pehar ostaje u Nerežišćima, dok je u utješnoj skupini pobjednik Juraj Jurišić iz Postira.

Sve rezultate i detalje možete vidjeti na ovim stranicama.
Zahvaljujemo se Pingić ekipama iz Postira i Pučišća na ustupljenim stolovima i drugoj opremi za potrebe održavanja turnira.

Dosta igrača je iskazalo interes da se priključe Pingić Brač ligi u jesen tako da se nadamo da ćemo se družiti i prije idućeg turnira dogodine.

 

Učesnici

Rezultati

Grupa 1

1. kolo

Jakov Glavinić-Nikša Juričević3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:8)
Mario Mažar-Paul Naparstek3:0 (11:2, 11:3, 11:6)

2. kolo

Nikša Juričević-Mario Mažar3:1 (11:8, 11:4, 6:11, 11:9)
Nikola Kašić-Jakov Glavinić3:0 (11:8, 11:8, 11:2)

3. kolo

Mario Mažar-Nikola Kašić0:3 (5:11, 4:11, 2:11)
Paul Naparstek-Nikša Juričević0:3 (5:11, 9:11, 12:14)

4. kolo

Nikola Kašić-Paul Naparstek3:0 (11:4, 11:3, 11:2)
Jakov Glavinić-Mario Mažar3:0 (11:3, 11:2, 11:6)

5. kolo

Paul Naparstek-Jakov Glavinić0:3 (4:11, 5:11, 3:11)
Nikša Juričević-Nikola Kašić0:3 (5:11, 4:11, 6:11)

Grupa 2

1. kolo

Juraj Jurišić-Tonći Guerieri3:0 (11:0, 11:3, 11:4)
Frane Kalebic-Marko Kuščević3:0 (11:3, 11:3, 11:5)

2. kolo

Tonći Guerieri-Frane Kalebic0:3 (2:11, 4:11, 3:11)
Ivan Kusanović-Juraj Jurišić3:0 (11:6, 11:6, 11:7)

3. kolo

Frane Kalebic-Ivan Kusanović1:3 (3:11, 11:6, 11:13, 6:11)
Marko Kuščević-Tonći Guerieri1:3 (8:11, 8:11, 11:7, 9:11)

4. kolo

Ivan Kusanović-Marko Kuščević3:0 (11:2, 11:6, 11:8)
Juraj Jurišić-Frane Kalebic1:3 (13:11, 5:11, 8:11, 3:11)

5. kolo

Marko Kuščević-Juraj Jurišić0:3 (2:11, 6:11, 7:11)
Tonći Guerieri-Ivan Kusanović0:3 (0:11, 0:11, 0:11)

Grupa 3

1. kolo

Josip Sabioncello-Branko Banić1:3 (12:14, 11:7, 12:14, 12:14)
Vlade Matulić-Arthur Thoraval3:0 (11:6, 11:4, 11:6)

2. kolo

Branko Banić-Vlade Matulić1:3 (7:11, 8:11, 14:12, 7:11)
Ilija Tomić-Josip Sabioncello3:1 (11:5, 10:12, 11:5, 11:4)

3. kolo

Vlade Matulić-Ilija Tomić0:3 (8:11, 7:11, 9:11)
Arthur Thoraval-Branko Banić0:3 (9:11, 3:11, 4:11)

4. kolo

Ilija Tomić-Arthur Thoraval3:1 (12:10, 12:14, 11:7, 11:9)
Josip Sabioncello-Vlade Matulić0:3 (9:11, 5:11, 8:11)

5. kolo

Arthur Thoraval-Josip Sabioncello0:3 (5:11, 3:11, 7:11)
Branko Banić-Ilija Tomić0:3 (11:13, 18:20, 8:11)

Grupa 4

1. kolo

Jakša Goić-Jakša Marinković3:0 (11:2, 12:10, 11:5)
Ivan Škarić-Damir Kujović0:3 (2:11, 4:11, 9:11)

2. kolo

Jakša Marinković-Ivan Škarić0:3 (7:11, 6:11, 1:11)
Toni Glavinić-Jakša Goić0:3 (8:11, 7:11, 10:12)

3. kolo

Ivan Škarić-Toni Glavinić1:3 (10:12, 8:11, 13:11, 8:11)
Damir Kujović-Jakša Marinković3:2 (11:8, 12:10, 9:11, 9:11, 11:6)

4. kolo

Toni Glavinić-Damir Kujović3:1 (11:8, 12:10, 7:11, 11:7)
Jakša Goić-Ivan Škarić3:0 (11:4, 11:6, 15:13)

5. kolo

Damir Kujović-Jakša Goić3:1 (4:11, 11:6, 12:10, 11:7)
Jakša Marinković-Toni Glavinić2:3 (6:11, 5:11, 12:10, 11:9, 9:11)

Utješno - Pretkolo

Marko Kuščević-Paul Naparstek3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:6)
Josip Sabioncello-Arthur Thoraval3:0 (11:5, 11:5, 11:7)

Utješno - Četvrtfinale

Nikša Juričević-Ivan Škarić3:2 (13:11, 8:11, 13:11, 8:11, 11:9)
Marko Kuščević-Toni Glavinić3:0 (11:0, 11:0, 11:0)
Branko Banić-Josip Sabioncello0:3 (7:11, 8:11, 9:11)
Mario Mažar-Juraj Jurišić0:3 (3:11, 7:11, 5:11)

Utješno - Polufinale

Nikša Juričević-Marko Kuščević2:3 (11:8, 9:11, 7:11, 11:6, 9:11)
Josip Sabioncello-Juraj Jurišić0:3 (4:11, 7:11, 5:11)

Utješno - Finale

Marko Kuščević-Juraj Jurišić0:3 (9:11, 4:11, 3:11)

Četvrtfinale

Nikola Kašić-Frane Kalebic3:0 (11:5, 11:7, 11:9)
Vlade Matulić-Jakša Goić3:0 (11:9, 11:8, 11:3)
Ilija Tomić-Jakov Glavinić3:0 (11:8, 11:7, 11:9)
Damir Kujović-Ivan Kusanović0:3 (6:11, 6:11, 7:11)

Polufinale

Nikola Kašić-Vlade Matulić3:0 (11:8, 11:6, 11:4)
Ilija Tomić-Ivan Kusanović3:2 (11:5, 3:11, 11:4, 10:12, 11:6)

Finale

Nikola Kašić-Ilija Tomić3:0 (11:3, 11:9, 11:5)
Pehari i nagrade za najboljeOsvježenjeZagrijavanjeZagrijavanjeZagrijavanjeZagrijavanjeZagrijavanjeMečeviMečeviMečeviFrancuski dvojacSinkronizirano...1. mjesto2. mjesto3. mjesto3. mjestoSlavodobitnici
Atmosfera s turnira
Atmosfera s turnira
2.
Polufinale Tomić - Kusanović
Autor: Nikola Kašić
Objavljeno: 20.06.2022. 01:04:45
Politika privatnostiPrivacy policy