Prijavljeni
-
1.Triplat Filip, M, Хърватия , Goričan, STK Goričan (Prijava: 04.01.2023. 22:00)
-
2.Lacković Mario, M, Хърватия , Križevci, bez ekipe (Prijava: 05.01.2023. 11:37)
-
3.Meštrović Nikola, M, Хърватия , Mihovljan, STK Mihovljan (Prijava: 19.01.2023. 11:40)
-
4.Pavleković Dražen, M, Хърватия , STK Mihovljan (Prijava: 19.01.2023. 11:41)
-
5.Bašnec Patrik, M, Хърватия , Goričan, STK Goričan (Prijava: 03.02.2023. 11:46)
-
6.Dominik Gabriel, M, Хърватия , Goričan, STK Goričan (Prijava: 03.02.2023. 11:47)
-
7.Dominik Rafael, M, Хърватия , Goričan, STK Goričan (Prijava: 03.02.2023. 11:47)
-
8.Dominić Patrik, M, Хърватия , Goričan, STK Goričan (Prijava: 03.02.2023. 11:48)
-
9.Bistrović Jura, M, Хърватия , Goričan, STK Goričan (Prijava: 03.02.2023. 11:49)
-
10.Grd Dario, M, Хърватия , Varaždin, bez ekipe (Prijava: 10.02.2023. 13:07)
-
11.Cesar Dario, M, Хърватия , Čulinec (Prijava: 21.02.2023. 12:43)
-
12.Herak Zoran, M, Хърватия , Križevci, STK Križevci (Prijava: 21.02.2023. 12:44)
-
13.Knapić Ivan, M, Хърватия , STK Križevci (Prijava: 21.02.2023. 12:45)
-
14.Vesenjak Igor, M, Хърватия , STK Goričan (Prijava: 22.02.2023. 13:17)
-
15.Rocek Ivan, M, Хърватия , Koprivnica, STK Podravka (Prijava: 27.02.2023. 16:29)
-
16.Siladi Karlo, M, Хърватия , Križevci, STK Križevci (Prijava: 02.03.2023. 10:46)
-
17.Iličić Bojan, M, Хърватия , Križevci, STK Križevci (Prijava: 02.03.2023. 12:27)
-
18.Miklobušec Renato, M, Хърватия , Križevci, STK Križevci (Prijava: 02.03.2023. 12:28)
-
19.Gršić Ante, M, Хърватия , Križevci, STK Križevci (Prijava: 02.03.2023. 18:34)
-
20.Lošić Stanislav, M, Хърватия , Zagreb, STK Slavonski Brod (Prijava: 03.03.2023. )
-
21.Livnjak Hrvoje, M, Хърватия , Yasaka.hr (Prijava: 03.03.2023. 12:57)
-
22.Salopek Tomislav, M, Хърватия , Križevci, STK Križevci (Prijava: 04.03.2023. 11:48)
-
23.Šišak Gordan, M, Хърватия , Križevci, STK Križevci (Prijava: 06.03.2023. 13:25)
-
24.Krezo Luka, M, Хърватия , Veliko Trojstvo, STK Kamenitovac (Prijava: 06.03.2023. 14:57)
-
25.Vidović Davor, M, Хърватия , bez ekipe (Prijava: 09.03.2023. 17:24)
-
26.Filipašić Dominik, M, Хърватия , bez ekipe (Prijava: 09.03.2023. 17:24)
-
27.Bali Dino, M, Хърватия , Koprivnica, STK Koprivnica (Prijava: 11.03.2023. 14:09)
-
28.Kraljić Nikola, M, Хърватия , Križevci, STK Križevci (Prijava: 14.03.2023. 09:44)
-
29.Ištok Domagoj, M, Хърватия , Veliko Trojstvo, STK Kamenitovac (Prijava: 14.03.2023. 15:43)
-
30.Lacković Matej, M, Хърватия , Zagreb, bez ekipe (Prijava: 15.03.2023. 11:13)
-
31.Radenić Antonio, M, Хърватия , Zagreb, bez ekipe (Prijava: 15.03.2023. 11:14)
-
32.Ogresta Nedjeljko, M, Хърватия , STK Libertas Marinkolor (Prijava: 15.03.2023. 12:45)
-
33.Turk Zoran, M, Хърватия , Mali Lug, bez ekipe (Prijava: 15.03.2023. 14:30)
-
34.Kralj Emanuel, M, Хърватия , Križevci, STK Križevci (Prijava: 15.03.2023. 18:52)
-
35.Mališa Ivan, M, Хърватия , Zagreb, Cimeri (Prijava: 16.03.2023. 08:48)
-
36.Matus Martin, M, Хърватия , Križevci, STK Križevci (Prijava: 16.03.2023. 08:49)
-
37.Šamuga Mihael, M, Хърватия , Križevci, STK Križevci (Prijava: 16.03.2023. 10:26)
-
38.Godina Filip, M, Хърватия , Čakovec, MSTC Čakovec (Prijava: 16.03.2023. 14:48)
-
39.Grantverger Viktor, M, Хърватия , Zagreb, Infinity (Prijava: 17.03.2023. 08:03)
-
40.Poljak Tin, M, Хърватия , Sveta Nedelja, STK Novaki (Prijava: 17.03.2023. 10:52)
-
41.Jurković Ignacije, M, Хърватия , Zagreb, bez ekipe (Prijava: 17.03.2023. 15:43)
-
42.Spaček Neven, M, Хърватия , Krapina, STK Zagorec (Prijava: 17.03.2023. 17:30)
-
43.Barušić Dejan, M, Хърватия , Krapina, STK Zagorec (Prijava: 17.03.2023. 17:31)
-
44.Kozak Ivan, M, Хърватия , Zagreb, STK Rakuni (Prijava: 17.03.2023. 22:25)
-
45.Bačani Matija, M, Хърватия , Križevci, bez ekipe (Prijava: 18.03.2023. 11:25)
-
46.Teodorović Dejan, M, Хърватия , Zagreb, bez ekipe (Prijava: 18.03.2023. 13:27)
-
47.Cvrtila Ivan, M, Хърватия , Zagreb, STK Rakuni (Prijava: 18.03.2023. 15:50)
-
1.Đuran Josip, M, Хърватия , Goričan, bez ekipe (Prijava: 10.01.2023. 14:58)
-
2.Krnjak Siniša, M, Хърватия , Križevci, STK Križevci (Prijava: 02.03.2023. 15:18)
-
3.Lošić Stanislav, M, Хърватия , Zagreb, STK Slavonski Brod (Prijava: 03.03.2023. )
-
4.Nikolić Davor, M, Хърватия , Putjane, STK Putjane Čakovec (Prijava: 03.03.2023. 12:49)
-
5.Ružić Marko, M, Хърватия , D. Kraljevec, bez ekipe (Prijava: 10.03.2023. 11:33)
-
6.Raguž Berislav, M, Хърватия , Križevci, STK Križevci (Prijava: 10.03.2023. 14:58)
-
7.Falčević Tomislav, M, Хърватия , Vrbovec, Amigo (Prijava: 14.03.2023. 11:16)
-
8.Varga Kristijan, M, Хърватия , Vrbovec, Amigo (Prijava: 14.03.2023. 11:16)
-
9.Andrić Karlo, M, Хърватия , Vrbovec, Amigo (Prijava: 14.03.2023. 11:16)
-
10.Đurkan Vedran, M, Хърватия , Koprivnica, STK Podravka (Prijava: 15.03.2023. 20:11)
-
11.Kotarski Marjan, M, Хърватия , Sveta Nedelja, STK Novaki (Prijava: 17.03.2023. 10:53)
-
12.Pocrnčić Robert, M, Хърватия , Zabok, STK Zabok (Prijava: 17.03.2023. 18:05)
-
13.Pongrac Davorin, M, Хърватия , Zagreb, bez ekipe (Prijava: 18.03.2023. 13:54)
-
1.Ramić Edin, M, Хърватия , Zagreb, bez ekipe (Prijava: 05.01.2023. 23:06)
-
2.Stanišić Mihael, M, Хърватия , Vrbovečka Dubrava, STK Sv.Margareta (Prijava: 03.03.2023. 12:59)
-
3.Belaj Damir, M, Хърватия , Varaždin, STK IGEA Željezničar (Prijava: 13.03.2023. 14:27)
-
4.Liber Anđelko, M, Хърватия , Sračinec, STK Sračinec (Prijava: 13.03.2023. 14:28)
-
5.Boko Damir, M, Хърватия , Split, Split (Prijava: 14.03.2023. 22:05)
-
6.Sakal Goran, M, Хърватия , Kaštel Štafilić, Split (Prijava: 14.03.2023. 22:06)
-
7.Kosovac Boris, M, Хърватия , Zagreb, bez ekipe (Prijava: 15.03.2023. 11:13)
-
8.Fijavž Darko, M, Словения , Ljutomer, NTK Ljutomer (Prijava: 15.03.2023. 15:27)
-
9.Božić Ivan, M, Хърватия , Zagreb, bez ekipe (Prijava: 16.03.2023. 08:50)
-
10.Rašić Mato, M, Хърватия , Zagreb, bez ekipe (Prijava: 16.03.2023. 08:50)
-
11.Đivić Damir, M, Хърватия , Zagreb, Ante Starčević (Prijava: 16.03.2023. 09:36)
-
12.Pugelnik Igor, M, Хърватия , Zagreb, Ante Starčević (Prijava: 16.03.2023. 09:37)
-
13.Godina Dragutin, M, Хърватия , Čakovec, Usta Belica (Prijava: 16.03.2023. 14:48)
-
14.Margalić Damir, M, Хърватия , Zagreb, Potrčko (Prijava: 16.03.2023. 21:52)
-
15.Vujičić Nenad, M, Хърватия , Zadar, bez ekipe (Prijava: 17.03.2023. 12:22)
-
16.Taboršak Miroslav, M, Хърватия , Zagreb, bez ekipe (Prijava: 17.03.2023. 12:23)
-
17.Ugljarević Boris, M, Хърватия , Zagreb, bez ekipe (Prijava: 17.03.2023. 12:23)
-
18.Pavlačić Dražen, M, Хърватия , Duga Resa, STK Duga Resa (Prijava: 17.03.2023. 16:26)
-
19.Vrančić Ivica, M, Хърватия , Zabok, STK Zabok (Prijava: 17.03.2023. 18:03)
-
20.Smolčec Ivan, M, Хърватия , Zagreb, bez ekipe (Prijava: 18.03.2023. 20:39)
-
1.Križanec Božidar, M, Хърватия , Sračinec, STK Sračinec (Prijava: 05.01.2023. 23:07)
-
2.Kozulić Đuro, M, Хърватия , Zagreb, Sesvete-Jojo Optika (Prijava: 21.02.2023. 13:35)
-
3.KRAMARŠIĆ MILOŠ, M, Сърбия , BEOGRAD, bez ekipe (Prijava: 22.02.2023. 13:16)
-
4.Hermanović Mladen, M, Хърватия , Križevci, STK Križevci (Prijava: 02.03.2023. 14:54)
-
5.Ivezić Vladimir, M, Хърватия , Križevci, bez ekipe (Prijava: 06.03.2023. 11:20)
-
6.Gerl Dražen, M, Хърватия , Jastrebarsko, bez ekipe (Prijava: 06.03.2023. 11:22)
-
7.Valentić Željko, M, Хърватия , Veliko Trojstvo, STK Kamenitovac (Prijava: 06.03.2023. 14:56)
-
8.Vejić Grujica, M, Хърватия , Veliko Trojstvo, STK Kamenitovac (Prijava: 06.03.2023. 14:56)
-
9.Hanžek Zvonko, M, Хърватия , Veliko Trojstvo, STK Kamenitovac (Prijava: 06.03.2023. 14:57)
-
10.Pelin Josip, M, Хърватия , bez ekipe (Prijava: 10.03.2023. 11:25)
-
11.Bubek Dražen, M, Хърватия , Mihovljan, STK Mihovljan (Prijava: 12.03.2023. 22:32)
-
12.Šestanj Josip, M, Хърватия , Koprivnica, STK Koprivnica (Prijava: 13.03.2023. 12:39)
-
13.Stojanovski Mirko, M, Хърватия , Križevci, STK Križevci (Prijava: 13.03.2023. 14:30)
-
14.Čop Dubravko, M, Хърватия , Zagreb, bez ekipe (Prijava: 15.03.2023. 12:40)
-
15.Markuš Franjo, M, Хърватия , Zagreb, Jojo optika (Prijava: 15.03.2023. 13:29)
-
16.Hasnek Zlatko, M, Хърватия , Zagreb, Jojo optika (Prijava: 15.03.2023. 13:30)
-
17.Blažek Željko, M, Хърватия , bez ekipe (Prijava: 15.03.2023. 15:00)
-
18.Kolar Božo, M, Хърватия , Zagreb, bez ekipe (Prijava: 15.03.2023. 15:02)
-
19.Sklizović Ivica, M, Словения , Ljutomer, NTK Ljutomer (Prijava: 15.03.2023. 15:28)
-
20.Grantverger Mladen, M, Хърватия , Zagreb, Zaba sport (Prijava: 17.03.2023. 08:03)
-
21.MAĆEŠIĆ PETAR, M, Хърватия , Duga Resa, STK Duga Resa (Prijava: 17.03.2023. 16:27)
-
22.Perak Božidar, M, Хърватия , Karlovac, STK Duga Resa (Prijava: 17.03.2023. 16:28)
-
23.Gojak Marijan, M, Хърватия , Duga Resa, STK Duga Resa (Prijava: 17.03.2023. 16:28)
-
24.Capan Zdenko, M, Хърватия , Duga Resa, STK Duga Resa (Prijava: 17.03.2023. 16:29)
-
25.Santaj Milivoj, M, Хърватия , Duga Resa, STK Duga Resa (Prijava: 17.03.2023. 16:29)
-
26.Šavs Marjan, M, Словения , Jesenice, NTK Jesenice (Prijava: 17.03.2023. 17:53)
-
27.Kušan Mladen, M, Хърватия , Zabok, STK Zabok (Prijava: 17.03.2023. 18:04)
-
28.Varga Boris, M, Хърватия , Zagreb, Hrvatske vode (Prijava: 17.03.2023. 19:00)
-
29.Tratnjak Slavko, M, Хърватия , Belice, Usta Belica (Prijava: 17.03.2023. 23:22)
-
30.Grobenski Krešo, M, Хърватия , Koprivnica, STK Koprivnica (Prijava: 18.03.2023. 08:38)
-
31.Basarić Željko, M, Сърбия , Beograd (Prijava: 18.03.2023. 09:16)
-
32.Odorčić Željko, M, Хърватия , bez ekipe (Prijava: 18.03.2023. 09:18)
-
33.Petrlić Božidar, M, Хърватия , Zagreb, bez ekipe (Prijava: 18.03.2023. 20:38)
-
1.Sović Stanislav, M, Хърватия , STK Kotoriba (Prijava: 19.01.2023. 11:43)
-
2.Pintar Željko, M, Хърватия , Koprivnica, STK Koprivnica (Prijava: 07.03.2023. 11:38)
-
3.Legin Vinko, M, Хърватия , Kotoriba, STK Kotoriba (Prijava: 09.03.2023. 13:09)
-
4.Paher Đuro, M, Хърватия , Križ, Sloga Novoselec (Prijava: 10.03.2023. 12:51)
-
5.Tomić Ilija, M, Хърватия , Zagreb, STK Novaki (Prijava: 16.03.2023. 13:38)
-
6.Hajdin Vlatko, M, Хърватия , Ljubešćica, STK Ljubeščica (Prijava: 16.03.2023. 18:51)
-
7.Ratković Dušan, M, Сърбия , Novi Sad, Novi Sad (Prijava: 17.03.2023. 11:10)
-
1.Vidović Sanda, M, Хърватия , Zagreb, Uriho (Prijava: 19.01.2023. 11:44)
-
2.Batušić Željka, Ž, Хърватия , Zagreb, HZZO (Prijava: 02.02.2023. 12:09)
-
3.Peto Kujundžić Lana, Ž, Хърватия , Zagreb, HZZO (Prijava: 02.02.2023. 12:09)
-
4.Zegnal Maja, Ž, Хърватия , Križevci, bez ekipe (Prijava: 02.02.2023. 12:10)
-
5.Medvedović Ivana, Ž, Хърватия , Zagreb, Uriho (Prijava: 08.02.2023. 08:51)
-
6.Ivčević Snježana, Ž, Хърватия , Zagreb, Uriho (Prijava: 08.02.2023. 08:51)
-
7.Galina Ivana, Ž, Хърватия , Zagreb, HZZO (Prijava: 08.02.2023. 22:30)
-
8.Kuzmek Valentina, M, Хърватия , Bjelovar, STK Sokol Bjelovar (Prijava: 06.03.2023. 16:10)
-
9.Konovalova Natalia, Ž, Украйна , Mariupol, bez ekipe (Prijava: 10.03.2023. 11:56)
-
10.Dujmović Marija, M, Хърватия , Sindikat KBC Zagreb (Prijava: 10.03.2023. 12:52)
-
11.Perhoč Vesna, M, Хърватия , BMW-11 (Prijava: 10.03.2023. 12:53)
-
12.Piršlin Valentina, M, Хърватия , Koprivnica, STK Koprivnica (Prijava: 11.03.2023. 14:09)
-
13.Zver Đurđica, Ž, Хърватия , Mihovljan, STK Mihovljan (Prijava: 12.03.2023. 22:32)
-
14.Antončić Gordana, Ž, Хърватия , Mihovljan, STK Mihovljan (Prijava: 12.03.2023. 22:33)
-
15.Podgorelec-Sirc Željka, Ž, Хърватия , Mihovljan, STK Mihovljan (Prijava: 12.03.2023. 22:34)
-
16.Šinko Jasna, Ž, Хърватия , Zagreb, bez ekipe (Prijava: 13.03.2023. 14:41)
-
17.Kos Mirjana, Ž, Хърватия , Zagreb, BMW-11 (Prijava: 16.03.2023. 12:37)
-
18.Milić Dragana, Ž, Хърватия , Zagreb, BMW-11 (Prijava: 16.03.2023. 12:37)
-
19.Smolej Petra, Ž, Словения , Šenčur, bez ekipe (Prijava: 16.03.2023. 15:56)
-
20.Horvat Sara, Ž, Хърватия , Križevci, STK Križevci (Prijava: 17.03.2023. 08:04)
-
21.Kovačević Jana, Ž, Хърватия , Sveta Nedelja, STK Novaki (Prijava: 17.03.2023. 10:52)
-
22.Valentić Iva, Ž, Хърватия , Bjelovar, STK Sokol Bjelovar (Prijava: 17.03.2023. 11:08)
-
23.Horvat Ines, Ž, Хърватия , Križevci, STK Križevci (Prijava: 17.03.2023. 11:08)
-
24.Herceg Ines, Ž, Хърватия , Koprivnica, STK Koprivnica (Prijava: 17.03.2023. 20:51)
-
25.Gracin Blaga, Ž, Хърватия , Zagreb, bez ekipe (Prijava: 18.03.2023. 11:34)
-
26.Smoldlaka Silvana, Ž, Хърватия , Zagreb, bez ekipe (Prijava: 18.03.2023. 11:35)
-
27.Miklobušec Rea, Ž, Хърватия , Križevci, STK Križevci (Prijava: 18.03.2023. 22:16)
Поединично
Seniori
Veterani 40-49
Veterani 50-59
Veterani 60-69
Veterani 70+
Žene
Prijava: 147, Igrača: 146, Gradova: 35, Država: 4
[12.OTVORENO PRVENSTVO GRADA KRIŽEVACA U STOLNOM TENISU]
19.ožujka u križevačkom sportskom domu održano je 12.Otvoreno prvenstvo grada Križevaca u stolnom tenisu pod pokroviteljstvom grada Križevaca. Na turniru sudjelovalo je 152 igrača i igračica iz 36 grada i 6 država te je ovaj turnir najmasovniji do sada i oboren rekord od prošle godine. Križevački turnir od jučerašnjeg dana je najbolji rekreativni stolnoteniski turnir u Hrvatskoj i šire.
Na turniru od gostiju prisustvovali su Sandro Novosel gradski pročelnik, direktor Hrvatskog stolnoteniskog saveza Renato Čengić, predsjednik Zajednice športskih udruga Križevci Branislav Pengov.
Klub se zahvaljuje svima koji su pomogli da se turnir održi na visokom nivou. Najboljim igračem proglašen je Viktor Grantverger, a najbolja igračica Natalia Konovalova iz Ukrajine.
Rezultati:
Seniori:
1.Viktor Grantverger
2.Filip Godina
3.Nedeljko Ogresta
3.Dario Cesar
40-49
1.Stanislav Lošić
2.Davorin Pongrac
3.Karlo Andrić
3.Marko Ružić
50-59
1.Damir Belaj
2.Goran Sakal
3.Darko Fijavž
3.Boris Kosovac
60-69
1.Mladen Grantverger
2.Petar Mačešić
3.Božidar Križanec
4.Josip Pelin
70+
1.Ilija Tomić
2.Vinko Legin
3.Željko Pintar
3.Đuro Paher
Žene do 49
1.Natalia Konovalova(Ukrajina)
2.Ines Herceg
3.Valentina Piršlin
3.Sanja Kovačević
Žene 50+
1.Željka Podgorelec Sirc
2.Ivana Medvedović
3.Sanda Vidović
3.Mirjana Kos
Utješna do 49
1.Zoran Herak
2.Patrik Bašnec
3.Gabriel Dominik
3.Dražen Pavleković
Utješna 50+
1.Damir Đirić
2.Milivoj Santaj
3.Ivica Sklizović
3.Dušan Ratković
Žene utješno
1.Dragana Milić
Najbolji igrač: Viktor Grantverger
HSTS Hrvatski stolnoteniski savez
Grad Križevci
Автор: Ivan Kranjec
Публикуван: 18.03.2023. 22:16:10