Ova web-stranica koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. OK

Jeton Beqiri do te ndaje drejtesine ne ndeshjen gjysemfinale ne pingpong ndermjet Japonise dhe Gjermanise.

Te nderuar miq e sportiste ju njoftojme se sot me 15 gushte ne ora 20 sipas kohes sone lokale referi yne nderkombetare Jeton Beqiri do te ndaje drejtesine ne ndeshshje gjysemfinale ne mes te Gjermanise dhe Japonise qe zhvillohet ne Rio , ndeshje te cilen mund ta ndiqni live ne kanalet televizive

Jeton Beqiri eshte nje prej refereve me te mire te botes ne lojen e pingpongut keshtu qe eshte ndere edhe per shtetin e Kosoves dhe Federaten e Pingpongut te Kosoves besimi qe i eshte dhene Jetonit per ta drejtuar kete meq .Suksese JETON BEQIRI
15.8.2016
Politika privatnostiPrivacy policy